Informasjon

Kalorier i Pie

Kalorier i Pie



We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kalorier i Pie

Der det er mer enn én serveringsmåling tilgjengelig, klikker du på serveringen for å velge andre porsjoner.

Kakekalorier og makronæringsstoffer

Visning
Klikk for å se andre enheter
kaloriercarb
(G)
Protein
(G)
Total mengde fett
(G)
Lør fett
(G)
Pai, eple, kommersielt tilberedt, anriket mel679.60.53.11.1
Pai, eple, kommersielt tilberedt, uanriket mel679.60.53.11.1
Pai, eple, tilberedt fra oppskriften7510.50.73.50.9
Pai, banankrem, tilberedt fra blanding, uten bake-type71913.72
Pai, banankrem, tilberedt fra oppskriften769.31.23.91.1
Pai, blåbær, kommersielt tilberedt669.90.52.80.5
Pai, blåbær, tilberedt fra oppskriften699.50.83.40.8
Pai, kirsebær, kommersielt tilberedt7411.30.63.10.7
Pai, kirsebær, tilberedt fra oppskriften7710.90.83.50.8
Pai, sjokoladekrem, kommersielt tilberedt869.50.75.51.4
Pai, sjokolademousse, tilberedt av blanding, uten bake-type748.414.42.3
Pai, kokosnøttkrem, tilberedt fra blanding, uten bake-type788.10.852.5
Pai, kokosnøttkrem, kommersielt tilberedt8410.50.64.72
Pai, kokosnøtt vaniljesaus, kommersielt tilberedt748.61.73.71.7
Pai, vaniljesaus, kommersielt tilberedt605.91.63.30.7
Pai, stekt pais, kirsebær9012.10.94.60.7
Pai, stekt pais, frukt9012.10.94.60.7
Pai, stekt pais, sitron9012.10.94.60.7
Pai, sitron marengs, kommersielt tilberedt7613.40.42.50.5
Pai, sitron marengs, tilberedt fra oppskriften8111.11.13.70.9
Pai, finhakk, tilberedt fra oppskriften8213.60.73.10.8
Pai, fersken639.30.52.80.4
Pai, pecan, kommersielt tilberedt11316.21.15.21
Pai, pekannøtt, tilberedt fra oppskriften11714.81.46.31.1
Pai, gresskar, kommersielt tilberedt607.71.12.70.5
Pai, gresskar, tilberedt fra oppskriften587.51.32.60.9
Pai, vaniljekrem, tilberedt fra oppskriften799.21.44.11.1


Se videoen: 5 Reasons Why INTERMITTENT FASTING Burns Fat FASTER (August 2022).