Informasjon

Kalorier i Game Meat

Kalorier i Game Meat


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kalorier i Game Meat

Der det er mer enn én serveringsmåling tilgjengelig, klikker du på serveringen for å velge andre porsjoner.

Spillkjøttkalorier og makronæringsstoffer

Visning
Klikk for å se andre enheter
kaloriercarb
(G)
Protein
(G)
Total mengde fett
(G)
Lør fett
(G)
Viltkjøtt, antilope, tilberedt, stekt5100100.19.13.3
Viltkjøtt, antilope, rått3206.30.60.2
Viltkjøtt, bjørn, kokt, småkoke717089.837.19.8
Viltkjøtt, bjørn, rått4605.72.40
Viltkjøtt, bever, tilberedt, stekt6640109.121.86.5
Viltkjøtt, bever, rått4106.81.40
Viltkjøtt, oksekjøtt, sammensatt av kutt, tilberedt, stekt6390104.221.59.1
Viltkjøtt, oksekjøtt, sammensatt av kutt, rått4106.61.40.6
Viltkjøtt, bison, chuck, skulderkloss, bare separerbar mager, 3-5 lb stekt, tilberedt, brettet14930261.34217.9
Spillkjøtt, bison, chuck, skulderkloss, bare separerbar mager, 3-5 lb stekt, rå1 steke14720261.33916.6
Viltkjøtt, bison, malt, kokt, pan-broiled208020.713.25.6
Viltkjøtt, bison, ribeye, kun separerbart mager, 1 biff, kokt, broiled316052.610.14.3
Viltkjøtt, bison, ribeye, bare separerbart magert, trimmet til 0 fett, rått3306.30.70.3
Viltkjøtt, bison, bare skilles magert, tilberedt, stekt486096.78.23.1
Viltkjøtt, bison, bare skilles magert, rått3106.10.50.2
Viltkjøtt, bison, skulderklosett, bare separerbart mager, trimmet til 0 fett, rått31060.60.2
Viltkjøtt, bison, topprunde, bare separerbart mager, 1 biff, kokt, broiled314054.48.93.5
Viltkjøtt, bison, topprunde, bare skillbar mager, 1 biff, rå1 biff5970114.111.95.1
Viltkjøtt, bison, øverste mørbrad, bare separerbart mager, trimmet til 0 fett, rått3206.10.70.3
Viltkjøtt, villsvin, vill, tilberedt, stekt544096.214.94.4
Viltkjøtt, villsvin, vilt, rått3506.10.90.3
Viltkjøtt, bøffel, vann, tilberedt, stekt445091.26.12
Viltkjøtt, bøffel, vann, rått2805.80.40.1
Viltkjøtt, karibu, tilberedt, stekt5680101.2155.8
Viltkjøtt, karibu, rått3606.410.4
Viltkjøtt, hjort, tilberedt, stekt5370102.710.84.3
Viltkjøtt, hjort, malt, kokt, pan-broiled173024.57.63.7
Viltkjøtt, hjort, malt, rått100 gram157021.87.13.4
Viltkjøtt, hjort, lend, kun separerbart mager, 1 biff, kokt, broiled82016.41.30.5
Viltkjøtt, hjort, rått3406.50.70.3
Viltkjøtt, hjort, skulderkloss, bare skilt mager, 3-5 lb stekt, tilberedt, brettet5600106.311.65.7
Viltkjøtt, hjort, indrefilet, bare separerbart magert, 0,5-1 lb stekt, kokt, broiled301060.44.72.3
Viltkjøtt, hjort, topprunde, bare separerbart mager, 1 biff, kokt, broiled155032.121
Spillkjøtt, elg, tilberedt, stekt4960102.66.52.4
Viltkjøtt, elg, malt, kokt, pan-broiled184025.48.33.8
Viltkjøtt, elg, malt, rått100 gram172021.88.83.5
Viltkjøtt, elg, lende, kun separerbart mager, kokt, stekt190035.24.41.7
Viltkjøtt, elg, rått3106.50.40.2
Viltkjøtt, elg, rund, separerbart magert, tilberedt, stekt274054.34.61.8
Viltkjøtt, elg, indrefilet, bare separerbart mager, kokt, stekt150028.43.21.2
Viltkjøtt, geit, tilberedt, stekt486092.110.33.2
Viltkjøtt, hest, tilberedt, stekt595095.720.66.5
Viltkjøtt, hest, rå3806.11.30.4
Viltkjøtt, elg, tilberedt, stekt456099.53.31
Viltkjøtt, elg, rått2906.30.20.1
Viltkjøtt, muskrat, kokt, stekt732094.236.70
Viltkjøtt, muskrat, rått4605.92.30
Viltkjøtt, opossum, tilberedt, stekt8820120.540.74.8
Viltkjøtt, kanin, tamme, sammensatt av kutt, tilberedt, stekt61709125.27.5
Viltkjøtt, kanin, tamme, sammensatt av kutt, tilberedt, stuet616090.825.17.5
Viltkjøtt, kanin, tamme, sammensatt av kutt, rått3905.71.60.5
Viltkjøtt, kanin, vill, kokt, stuet517098.710.53.1
Viltkjøtt, kanin, vill, rå3206.20.70.2
Viltkjøtt, vaskebjørn, tilberedt, stekt10170116.557.916.2
Spillkjøtt, ekorn, tilberedt, stekt541096.314.72.7
Viltkjøtt, ekorn, rått34060.90.1


Se videoen: MeatEaters Ryan Callaghan Shows How to Vacuum Seal Your Wild Game Meat (Kan 2022).