Informasjon

Kalorier i kake

Kalorier i kake


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kalorier i kake

Der det er mer enn én serveringsmåling tilgjengelig, klikker du på serveringen for å velge andre porsjoner.

Kakekalorier og makronæringsstoffer

Visning
Klikk for å se andre enheter
kaloriercarb
(G)
Protein
(G)
Total mengde fett
(G)
Lør fett
(G)
Kake, angelfood, kommersielt tilberedt7316.41.70.20
Kake, angelfood, tørr blanding10624.12.50.10
Kake, angelfood, tørr blanding, tilberedt12929.43.10.20
Kake, boston kremkake, kommersielt tilberedt7112.20.72.40.7
Kake, gulrot, tørr blanding, puddingtype11822.51.42.80.4
Kake, kirsebærfudge med frosting av sjokolade7510.80.73.51.4
Kake, sjokolade, kommersielt tilberedt med sjokoladefrosting10415.51.24.61.4
Kake, sjokolade, tørr blanding, puddingtype11222.31.32.60.5
Kake, sjokolade, tørr blanding, vanlig12120.71.74.40.9
Kake, sjokolade, tilberedt fra oppskriften uten frosting4070607.260.3171.761.7
Kake, fruktkake, kommersielt forberedt9217.50.82.60.3
Kake, tysk sjokolade, tørr blanding, puddingtype11422.71.12.70.9
Kake, pepperkaker, tørr blanding12421.11.23.91
Kake, pepperkaker, tilberedt fra oppskriften10113.91.14.61.2
Kake, marmor, tørr blanding, puddingtype11822.513.30.7
Kake, ananas opp ned, tilberedt fra oppskriften9014.313.40.8
Kake, pund, kommersielt tilberedt, smør11614.61.763.5
Kake, pund, kommersielt tilberedt, fettfri8017.31.50.30.1
Kake, pund, kommersielt tilberedt, annet enn alt smør, beriket11715.81.65.41.4
Kake, pund, kommersielt tilberedt, annet enn alt smør, uanriket11715.81.65.41.4
Kake, kortkake, kjeks-type, tilberedt fra oppskriften1 oz9813.71.741.1
Kake, mellommåltid kakes, creme-fylt, sjokolade med frosting10717.114.10.8
Kake, mellommåltid kakes, kremfylt, svamp10318.10.93.20.7
Kake, mellommåltid kakes, cupcakes, sjokolade, med frosting, lite fett8619.11.210.3
Kake, svamp, kommersielt tilberedt8217.31.50.80.2
Kake, svamp, tilberedt fra oppskriften8416.42.11.20.4
Kake, hvit, tørr blanding, puddingtype, beriket120231.12.70.7
Kake, hvit, tørr blanding, puddingtype, uanriket120231.12.70.7
Kake, hvit, tørr blanding, vanlig12122.11.33.10.5
Kake, hvit, tørr blanding, spesiell diett (inkluderer sitronsmak)11322.60.92.40.4
Kake, hvit, tilberedt fra oppskriften med frostet kokosnøtt10117.91.22.91.1
Kake, hvit, tilberedt fra oppskriften uten frosting3167507.447.911029
Kake, gul, kommersielt tilberedt, med frostet sjokolade10715.71.14.91.3
Kake, gul, kommersielt tilberedt, med vaniljefrosting10616.714.10.7
Kake, gul, tørr blanding, lett11523.81.31.60.4
Kake, gul, tørr blanding, puddingtype12022.71.12.80.7
Kake, gul, tørr blanding, vanlig, beriket12222.11.23.30.5
Kake, gul, tørr blanding, vanlig, uanriket12222.11.23.30.5
Kake, gul, tilberedt fra oppskriften uten frosting294943343.3119.332.1


Se videoen: 33mins Aerobic dance workout easy steps l Aerobic dance workout full video for beginner lZumba Dance (Juli 2022).


Kommentarer:

  1. Stocwiella

    Bravo, the brilliant idea

  2. Randy

    I have passed something?

  3. Grayson

    Jeg deler din mening fullt ut. Jeg synes dette er en god idé.

  4. Redwald

    Utmerket, veldig nyttig informasjon



Skrive en melding